باغ پرندگان کوالالامپور

باغ پرندگان

باغ پرندگان کوالالامپور یکی از زیباترین مکان های تفریحی این شهر می باشد. این باغ با مساحتی در حدود 21 هکتار و در سال 1991 میلادی در مرکز شهر کوالالامپور ساخته شده است. در این باغ جنگل مانند، بیش از 5 هزار نوع پرنده از 200 نوع و گونه مختلف همچون ماکائو، طوطی، فلامینگو، قرقاول، مرغ مینا، کبوتر، منقار شاخیان و … وجود دارد. این باغ از 4 بخش مجزا تشکیل شده است و در سه بخش از آن، پرندگان آزادانه پرواز می کنند و گردشگر می تواند از نزدیک شاهد زندگی آزادنه پرندگان باشد.

birds_garden_kuala_lumpurbestgasht-qpr

کلیه پرندگان داخل قلعه و دو مرغداری بزرگ نگهداری میشوند که شما میتوانید هنگام بازدید به آنها غذا بدهید. این پرندگان از سایز کوچک تا بسیار بزرگ میباشند و بعضی از آنها مقلد هستند. اين پارك، بزرگ‌ترين باغ پرندگان جهان و از مهمترین جاذبه های مالزی است و نيز بزرگ‌ترين پارك در دنيا كه پرندگان در آن به‌ شكل آزاد نگهداری مي‌شوند.

kuala-lumpur-bird-park-6

بازدیدکنندگان با قدم زدن در این باغ، پیاده روی لذت بخش را تجربه می کنند. شما می توانید در محل های مشخص شده برای استراحت توقف کنید.  در این محل ها مکانی برای بازی بچه ها، زمینی برای دویدن، محلی برای تمرینات ورزشی و قایق سواری ایجاد شده است.

%d8%a8%d8%a7%d8%ba-%d9%be%d8%b1%d9%86%d8%af%da%af%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%a7%d9%84%d8%b2%db%8c-2

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: