دهکده فرانسوی ها کوالالامپور

دهکده فرانسوی ها کوالالامپور

ارتفاعات برجایا هیل (Berjaya Hill) یک منطقۀ تفریحی – کوهستانی در فاصله ۴۵ کیلومتری و در شمال شرق شهر کوالالامپور، در ارتفاع ۸۲۵ متری از سطح دریا قرار گرفته است. این مرکز تفریحی با مساحت ۳۳ هکتار در منطقۀ بوکیت تینگی (Bukit Tinggi) که از مناطق خوش آب و هوا، با هوای کوهستانی می باشد و در فاصلۀ ۱ ساعتی از مرکز شهر کوالالامپور قرار دارد. آب و هوای این دهکده در شب خنک و مطبوع بوده و در هنگام صبح نیز مه صبحگاهیِ منطقه منظرۀ دل انگیزی را برای بازدید کننده به وجود می آورد به نحوی که یک شب اقامت در هتل فرانسوی این منطقه را به شما توصیه می کنیم.

این دهکده با وسعتی بیش از ۸ هکتار و ارتفاع ۸۰۰ متری از سطح دریا، فقط 1 ساعت با مرکز شهر کوالالامپور فاصله دارد. به دهکده فرانسوی ها، برجایا هیل نیز می گویند و در زبان محلی به آن بوکیت تینگی می گویند. این دهکده به سبک دهکده کولمار فرانسه ساخته شده است و دارای خانه های بسیار زیبا و دیدنی می باشد.

 

دهکده فرانسوی ها (ورودی دهکده)

دهکده فرانسوی ها (ورودی دهکده)

کلمار تروپیکال (Colmar Tropicale) که بین ایرانیان به دهکده فرانسوی ها معروف است یکی از جاذبه های گردشگری مالزی به شمار می آید. این مجموعه شامل هتلی است که شبیه به دهکدۀ فرانسوی کلمار (در قرن ۱۶ میلادی) بنا شده است. این هتل به سبک معماری اروپایی و به شکل یک دهکدۀ قدیمی با ساختمان های رنگارنگ، سقف های شیبدار, کانال های آبی باریک و یک پیاده روی اصلی سنگفرش شده است که ساختمان های هتل، رستوران ها و کافی شاپ های کوچک و زیبا در دو طرف آن صف کشیده اند. برخلاف بسیاری از گفته ها و نوشته ها در گذشته هیچ روستایی در این منطقه نبوده و فقط طراحی این هتل به سبک روستاهای قرن ۱۶ فرانسه باعث رونق و جذب توریسم به این منطقه شده است.

دهکده فرانسوی ها

دهکده فرانسوی ها

نمایش های خیابانی (Street Performance) :

اطراف میدان مرکزی این دهکده با آبنمای زیبای آن, محل اجرای موزیک زنده و نمایش های خیابانی است که تجربه ای جدید و دلپذیری را برای مهمانان هتل و دیگر بازدیدکنندگان رقم میزند. در این برنامه ها شعبده بازی، نمایش آتش بازی و کارهای بسیار جالب و جذابی انجام می شود.

 

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: