ساحل کوتا (Kuta Beach) بالی

ساحل کوتا

کوتا در اوایل یک دهکده ماهیگیری بی سرو صدا بود که شهرت خود را برای گشت و گذار در طول دهه 1970به دست آورد، و از آن زمان مبدل به مقصد تعطیلات برتر بالی شده است. این دهکده که محلی جذاب برای جوانان محسوب می شود، ساحلی محبوب برای موج سواری است و چون رو به سمت غرب وافع شده، غروب هایی بسیار زیبایی دارد. این دهکده مملو از رستوران ها، مغازه ها و امکانات دیگر برای توریست هاست. در ساحل کوتا هنرمندان بسیاری برای توریست ها موسیقی محلی بالی را می نوازند.

کوتا سرشار از فرهنگ باستان بالی است و بسیاری آن را بهشت گمشده می نامند. در میان تمامی شگفتی های این شهر توریستی ساحل کوتا بالی با جلوه ای خاص به چشم می خورد و فرصتی عالی برای گردشگران و توریست ها فراهم آورده است. ساحلی امن، تمیز، آفتاب گیر و دلپذیر که بسیاری از خوانندگان را جذب خود می کند. ساحل کوتا بالی از سالهای بسیار گذشته (1970) قابل توجه بوده است. هتل ها، استراحتگاه ها، باشگاه ها و رستوران های لوکس زیادی در آن واقع شده است. در سال 2011 با سبک معماری بالیایی دو متر حصار ماسه سنگ سفید در امتداد جاده ساحلی کشیده شد. این حصار به علت جلوگیری از ورود شن و ماسه به کافه ها و رستوران ها بود هر چند بسیاری از گردشگران آن را دوست ندارند اما این حصار برای تعدیل سر و صدا از خیابان و جاده نیز کمک بسیاری کرده است.

سواحل کوتا بالی برای انجام فعالیت ها و سرگرمی بسیاری مناسب است. می توانید شنا کنید، در ورزش های آبی شرکت کنید و از موج سواری لذت ببرید. همین تفریحگاه های ساحلی و اقامتگاه های متنوع ساحلی آن را به مقصدی مهم برای توریست ها و مسافران تبدیل کرده است.

 

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل: