هتل تاج محل بمبئی

هتل تاج محل 

یکی از زیبا ترین هتل ها در هند هتل تاج محل می باشد که یکی ار مناطق گردش گری دروازه هند نیز محسوب می شود این هتل به دستور جمشید جی تاتا ساخته شده است که در حال حاظر گردش گران بسیاری را به سوی خود جلب کرده است.

هتل تاج محل پالاس بمبئی یکی از لوکس ترین هتل های پنج ستاره و مجلل بمبئی به شمار می رود که بسیار مورد توجه گردشگران سفر هند قرار دارد . این هتل با شکوه از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار بوده و تا فرودگاه بین المللی 20 مایل و تا مرکز شهر یک مایل فاصله دارد . هتل تاج محل پالاس بمبئی به ساختمانی مدرن ، فضای داخلی لوکس و امکاناتیفوق العاده مدرن مجهز بوده و مطابق با استاندارد های جهانی و اصول هتلداری اداره می گردد . در ضمن سرویس پذیرایی در هتل هالیدی این به صورت خدمات BB و یا ALL در اختیار گردشگران تور بمبئی قرار می گیرد.

اتاق های هتل تاج محل پالاس بمبئی از 560 اتاق استاندارد و خانوادگی مجلل تشکیل شده است که در متراژ مختلف ، مبلمان راحتی  و تشکیلاتی مدرن پذیرای میهمانان تور هندوستان می باشد . رنگ هایی که در طراحی این اتاق های لوکس به کار رفته ، رنگ هایی گرم بوده تا آرامش میمانان را تامین کرده و اقامت ایشان را مطلوب تر نماید . بالکن اختصاصی ، سرویس بهداشتی درجه یک ، مینی بار، تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ای، سیستم تهویه هوای مطبوع ، سشوار، خدمات 24 ساعته اتاق، قهوه ساز، دستگاه دی وی دی و اینترنت پر سرعت و … از جمله امکانات شگفت انگیز این اتاق های مجلل است.

امکانات هتل تاج محل پالاس بمبئی بسیار گسترده ، متنوع و مفرح بوده و برای اقامتی آرامش بخش و لوکس طراحی شده است ، به نحوی که برای میهمانان با فرهنگ و سلایق گوناگون جذاب  و سرگرم کننده می باشد . از جمله امکانات تفریحی و رفاهی این هتل با شکوه می توان به : مرکز سلامت و آبگرم ، کلاب کودکان ، سرویس نگه داری از کودک ، باشگاه ورزشی ،  ماساژ، استخر روباز،  سالن کنفرانس ، اجاره اتومبیل ، صرافی ، مرکز تجاری ، سالن زیبایی ، 11 رستوران ، بار ، کافه ، ترانسفر فرودگاهی و … اشاره نمود.

نقشه گوگل