هتل هالیدی این پوکت

هتل هالیدی این پوکت

هتل پنج ستاره هالیدی این پوکت یکی از معروف ترین هتل های مناسب خانواده واقع در ساحل پاتونگ است، این هتل با بیش از 27 سال سابقه یکی از اولین اسامی بزرگ هتل داری در پاتونگ است که به تازگی به سبک معاصر بازسازی شده و دارای 4 استخر زیبا می باشد.گرما و سرویس تایلندی صحیح و کامل، قلب هتلHOLIDAY INN PHUKETرا تشکیل می دهد.

اتاق ها 

هتل پنج ستاره هالیدی این، اتاق های خود را در دو گروه باز سازی کرده است ؛ بال اصلی که دقیقا روبه روی ساحل پاتونگ قرار داردبا 260اطاق روشن و دلباز، هر کدام شامل بالکن خصوصی که بسیاری از آنها چشم انداز دریا را دارا هستند و قسمت دوم بال بوساکور با 140 اطاق و دکوراسیون سنتی برگرفته از فرهنگ سیامی؛ویتنامی؛می باشد. هر دو قسمت مستقلا دارای تمامی امکانات است.

رستوران 

در هتل هالیدی این پوکت  انتخاب های زیادی برای صرف غذا وجود دارد؛ رستوران تراز وبا تخصص در سرو خوراک ایتالیایی، پیتزای تنوری،انواع اسپاگتی ها و پاستاها،همچنین به سرو انواع غذاهای دریایی نیز می پردازد. رستوران سم اسمیت اند گریل با دکوراسیون کلاسیک تمرکز بر انواع استیک و نوشیدنی دارد و رستوران چارم تای، در بال بوساکور یعنی قسمت سنتی، انواع خوراک محلی تایلندی را با کیفیت هر چه تمام در فضای باز سرو می کند و با اضافه کردن میوه های محلی و همچنین نانوایی،  هر آنچه مسافران از یک رستوران تایلندی انتظار دارند را برآورده کرده است.
کافه نسیم دریا رستورانی دلباز، مدرن و مناسب انواع سلیقه ها برای صرف غذا می باشد و انواع خوراک را در اختیار مسافران قرار می دهد. میهمانان می توانند میان وعده و نوشیدنی های مورد علاقه ی خود را در بار هتل تهیه و زیر درختان نخل و چشمک ستاره ها نوش جان کنند.در هتل پنج ستاره هالیدی این پوکت 4استخر با طراحی خاص برای کودکان وجود دارد،در بال اصلی یک استخر خانواده و یک قسمت مخصوص کودکان نوپا وجود دارد،دربال بوساکوردو استخر با چشمه،جکوزی و بار کنار استخر و یک استخر خصوصی برای ویلاهای مخصوص بوساکورتهیه دیده شده است. سالن ورزشی کاملا مجهز و مدرن ، سالن اسپای تی تری  با خدمات منحصر به فرد و خدمات دیگری مانند سالن زیبایی و کلوپ کودکانه همه وهمه در این هتل پنج ستاره برای میهمانان تدارک دیده شده است. هتل هالیدی این درست در مرکز ساحل پاتونگ بنا شده و اطراف آن مملو از رستوران ها و مراکز خرید می باشد. فاصله ی هتل تا شهر پوکت با اتوموبیل 15 دقیقه می باشد.

نقشه گوگل

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: